سلام وعرض ادب امیدارم حال شما خوب باشد

ملای نیست جز، سختی و مشقت هایی که به کوری چشم دشمنانی که قصد ماهیگیری از آب گل آلود را دارند خواهد گذشت.اگر اقتصاد مقاوتی اجرا می شد وضعیت این نبود.

⭕️ کانال ۱۰ تلویزیون رژیم صهیونیستی:

🔹 #آمریکا و #اسرائیل در توافقی محرمانه، ۴ کارگروه برای اقدام علیه ایران تشکیل دادند
🔺 امروز و دیروز فیلم‌های متعددی از #تجمع مردم در شهرهای مختلف (خصوصا #مشهد) منتشر شد. محوریت تجمعات اعتراض به #گرانی_های اخیر و #نگرانی از گرانی‌های #آینده است.

🔹این اتفاقات ناشی از حرف‌ها و عملکرد #مسئولان است. #شکاف میان حرف‌های مسئولان از وضعیت خوب اقتصادی و درک مردم از #واقعیت_اقتصادی زندگی خود، در بستر زمان تبدیل به این حرکت‌های اعتراضی می‌شود.

🔸مردم #مطالبه_به_حق دارند و برای شنیده شدن آن مسیرهای مختلفی را دنبال می‌کنند. تجمع کردن هم یکی از این راه‌هاست. #برخورد_امنیتی_و_انتظامی با این تجمعات کار #غلطی است و تلاش برای پاک کردن صورت مساله است که می‌توان از همین الان گفت که بی‌فایده است.

🔹#سواستفاده_دشمن هم همیشه بوده است. شنیده شدن برخی شعارها در این تجمعات نشان می دهد که سواستفاده دشمن امر #واقعی است. اما این وضعیت بیش از آنکه ناشی از #توانایی برنامه‌ریزی دشمن باشد، ناشی از #ضعف_داخلی است. ضعف مسئولان در حل کردن مشکلات مردم و ضعف رسانه‌های انقلابی در دنبال کردن مشکلات مردم (خصوصا #صداوسیما که باید تریبون مردم باشد برای پیگیری مشکلاتشان نه تریبونی یک طرفه برای انعکاس حرف‌های مدیران)

🔸قطعا #آمریکا نیز از این وضعیت خوشحال می‌شود. بعید هم نیست این تجمعات را به عنوان نشانه‌ای از وجود گسل‌های اجتماعی در داخل ایران تحلیل کند و با افزایش فشارهای اقتصادی (تشدید تحریم‌ها) بخواهد ایران را به میز مذاکره برای مسائل موشکی و منطقه بیاورد. همان تجربه‌ای که از حوادث سال 88 به دست آورد.

🔹بعید نیست #غرب_گرایان با بهانه کردن این تجمعات بگویند راهی نیست جز رفتن به سمت آمریکا و رقصیدن با #فرانسه. همان‌ها که می‌گویند تنها راه رشد اقتصادی بهبود روابط خارجی است.

🔸اما در این میان مساله مهم که باید نخبگان جامعه و خصوصا نیروهای انقلابی به آن توجه کنند این است که مشکلات اقتصادی و اجتماعی مردم تنها در مسیر توجه به #توان_داخلی و تقویت #درون_زایی اقتصاد مرتفع می‌شود نه سازش کردن و امتیاز دادن به آمریکا. #پنج_سال است که این آدرس غلط کشور را مشغول خودش کرده و همه ظرفیت‌ها را معطل نتیجه مذاکره و با ادبی روسای جمهور آمریکا کرد. نباید دوباره اجازه داد که این مساله تکرار شود.

🔹آن روز که در مناظره های انتخاباتی هر وعده نشدنی را میدادند و در مردم توقعاتی بوجود می اوردند باید بفکر چنین روزی نیز می بودند
جالب اینجاست حالا باید نظام پاسخ گوی کم کاری هایشان باشد


عربستان سعودی

⭕️ سعودی ها : فرصت طلایی اعتراضات مردمی را نباید از دست داد

مریم رجوی

⭕️طرح مریم رجوی،کشته گرفتن از میان معترضان است

🔺این کار با پوشش ری استارت خواهد بود و همه کار ها به گردن دیوانه ای به نام حسینی خواهد افتاد

نظر شما چیه؟

اعترض این شکلی به نفع چه کسی خواهد بود؟